Polska, odznaka pamiątkowa Orlęta” Obrońcom Kresów Wschodnich Wzór I, 1919

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:36:40
206492
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, odznaka pamiątkowa Orlęta” Obrońcom Kresów Wschodnich Wzór I, 1919, jednoczęściowa w kształcie krzyża złożonego z czterech stylizowanych orłów opartych na tarczy z herbem Lwowa, wokół którego napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH 1919. Na stronie odwrotnej głęboka kontra, nakrętka sygnowana B Paszkowski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak 44 x 44 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1189

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  120 zł