Niemcy, medal, 1923

Niemcy, medal, 1923

Niemcy, medal, 1923

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:27:40
167429
Opis: Niemcy - Saksonia, medal, 1923, na pamiątkę wielkiej inflacji w Saksonii, medal sygnowany HORNLEIN, Aw: Klęczący nędzarze, poniżej czaszka, Rw: Pomnik, napis w 5 wersach, pokazujący ceny podstawowych artykułów, poniżej SACHSEN DENKMAL
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 38 mm, 24.48 g

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 180

1)  32 zł
2)  30 zł