Meksyk, 8 reali, 1894 Mo.A.M
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Meksyk, 8 reali, 1894 Mo.A.M
Cena wylicytowana: 105 zł
167887
Opis: |
Meksyk - Republika od 1821, 8 reali, 1894 Mo.A.M, Meksyk |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.0 g, patyna |
KM. 377.10 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 88
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
min |