Meksyk, 8 reali, 1894 Mo.A.M

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Meksyk, 8 reali, 1894 Mo.A.M

Meksyk, 8 reali, 1894 Mo.A.M

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 22:10:40
167887
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 8 reali, 1894 Mo.A.M, Meksyk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.0 g, patyna
Literatura: KM. 377.10

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 88

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł