Chiny, 20 centów, 1900

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Chiny, 20 centów, 1900

Chiny, 20 centów, 1900

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 22:04:20
167611
Opis: Chiny - prowincja Kirin, 20 centów, 1900
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 5.15 g, patyna, bardzo ładne
Literatura: KM Y#181a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 512

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  600 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  260 zł
7)  220 zł
8)  135 zł
9)  90 zł
10)  80 zł