Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:30:40
168496
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, (herb Saksonii) MAGI STER FRID IKVS; Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TA•DN ORVM PRVS•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 732

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  560 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  330 zł
10)  310 zł
11)  300 zł