Chiny, dolar, 3 (1914)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Chiny, dolar, 3 (1914)

Chiny, dolar, 3 (1914)

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 22:03:20
167613
Opis: Chiny - Republika, dolar, 3 (1914)
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby '890' 26.70 g, lekkie uszkodzenia rantu
Literatura: KM Y#329

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 203

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  60 zł