Polska, 200 złotych, 1980
Zakończenie: 08-11-2018 21:43:40
Polska, 200 złotych, 1980
206411
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1980, Warszawa, Bolesław I Chrobry 992-1025 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby '750', nakład 12.000 sztuk, stempel lustrzany, w oryginalnym, lekko uszkodzonym pudełku NBP |
Literatura: | Parchimowicz 310 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 52