Polska, 10 złotych, 1936

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 21:24:00
168261
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 306

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  145 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  105 zł