Polska, dienieżka, 1855 BM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, dienieżka, 1855 BM

Polska, dienieżka, 1855 BM

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 21:22:20
168281
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1855 BM, Warszawa, odmiana z szerokim monogramem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia tła na awersie, patyna
Literatura: Bitkin 484, Brekke 39A, Plage 519

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1131

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł