Polska, dienieżka, 1855 BM
Zakończenie: 08-11-2018 21:22:20
Polska, dienieżka, 1855 BM
168281
Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1855 BM, Warszawa, odmiana z szerokim monogramem |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | drobne uszkodzenia tła na awersie, patyna |
Literatura: | Bitkin 484, Brekke 39A, Plage 519 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1131