Polska, kopiejka, 1863 BM
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, kopiejka, 1863 BM
Cena wylicytowana: 155 zł
168283
Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, kopiejka, 1863 BM, Warszawa |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 482, Plage 508, Brekke 98 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 95 zł
4) 65 zł
5) 40 zł
6) 36 zł
min |