Polska, szeląg, 1766 FLS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1766 FLS

Polska, szeląg, 1766 FLS

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 21:20:20
168263
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - miasto Gdańsk, szeląg, 1766 FLS, Gdańsk, odmiana z małym monogramem
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, moneta w pudełku firmy NGC (3928048-040) z oceną AU55
Literatura: Plage 488, CNG 431

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 262

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł