Polska, szeląg, 1670
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1670
Cena wylicytowana: 350 zł
168259
Opis: |
Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673, szeląg, 1670, Gdańsk, duża korona nad monogramem |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, ale ładnie zachowany |
CNG 363, Kop. 7677 (R3), Tyszkiewicz 2 mk |
Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 396
1) 350 zł
2) 340 zł
3) 320 zł
4) 310 zł
5) 300 zł
min |