Polska, szeląg, 1670

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1670

Polska, szeląg, 1670

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 21:17:00
168259
Opis: Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673, szeląg, 1670, Gdańsk, duża korona nad monogramem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ale ładnie zachowany
Literatura: CNG 363, Kop. 7677 (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 396

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł