Polska, ort, 1615

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 21:12:20
168412
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, na awersie duża głowa króla z płaską kryzą, kropka za łapą niedźwiedzia, brak kropek przy krzyżu nad herbem miasta
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, rzadki
Literatura: Shatalin GD15-11 (R2)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 299

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  290 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł