Polska, trojak, 1597

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 21:04:20
168481
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny z dużym połyskiem menniczym
Literatura: Iger W.97.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX PO M D L)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 267

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł