Niemcy, denar, ok. 1060-1080

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 29-10-2018 18:00
Zakończenie: 08-11-2018 20:26:40
Niemcy, denar, ok. 1060-1080

Niemcy, denar, ok. 1060-1080

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:26:40
168339
Opis: Niemcy - Stade (Mundberg) - Udo II 1057-1082, denar, ok. 1060-1080, Aw: Głowa brodatego mężczyzny na wprost, legenda, Rw: Schematyczna budowla kościoła zwieńczona krzyżem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.71 g, dwa niewielkie ubytki, pęknięcie
Literatura: Dbg 1311

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 78