Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:25:20
167932
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Szeliga, litera A, niżej przekreślone S, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.90 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ IV 504

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 94

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  65 zł