Czechy, grosz praski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:15:00
167052
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Kutna Hora, Aw: korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA REX (dwa pierścienie) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (trójliść z łodygą) PRAGENSES
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.39 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 9

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  85 zł