Republika Rzymska, denar, 58 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:09:40
168255
Opis: Republika Rzymska - M. Aemilius Scaurus i P. Plautius Hypsaeus 58 pne, denar, 58 pne, Rzym, Aw: Wielbłąd w prawo, poniżej klęcząca postać, powyżej napis M SCAVR AED CVR, Rw: Jupiter w kwadrydze w lewo, powyżej napis P HVPSAE AED CVR, poniżej napis C HVPSAE COS PREIVE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.05 g, patyna, niecentryczny awers
Literatura: Crawford 422/1b

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 249

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  250 zł