Wielka Brytania, 1/2 suwerena, 1892

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:08:20
168371
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 1/2 suwerena, 1892, Londyn, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 3.97 g, lekko przetarty awers, nieznacznie uszkodzone obrzeże, ale bardzo ładne
Literatura: Seaby 3869D, Fr. 393

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 1290

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  700 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  620 zł
9)  600 zł
10)  580 zł
11)  560 zł
12)  520 zł
13)  470 zł
14)  450 zł