Rosja, 5 rubli, 1899 ФЗ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, 5 rubli, 1899 ФЗ

Rosja, 5 rubli, 1899 ФЗ

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 08-11-2018 20:06:00
168273
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 5 rubli, 1899 ФЗ, Petersburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 4.30 g, minimalne uszkodzenia na rancie, ale pięknie zachowane
Literatura: Fr. 180, Bitkin 24, Kazakov 158

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 581

1)  800 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  640 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  490 zł
9)  480 zł