pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1612
165504
odmiana z jabłkiem królewski dzielącym litery H-L
I-/II+

520 zł

szac. 250 zł

188 wyświetleń

7 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 217-218
165659
II-/III+

500 zł

szac. 300 zł

234 wyświetleń

8 zakończona
wydawnictwa polskie, Adam Szelągowski - Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII wieku w Polsce, Lw..
91713

460 zł

szac. 75 zł

1296 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
158506
seria IK, numeracja 8156850

460 zł

szac. 500 zł

130 wyświetleń

10 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-201
165583

460 zł

szac. 750 zł

248 wyświetleń

2 zakończona
Chiny, 10 cash, 1905
Chiny, 10 cash, 1905
165759

460 zł

szac. 80 zł

182 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, 5 marek, 1930 E
Niemcy, 5 marek, 1930 E
165581
Rheinlandräumung

450 zł

szac. 750 zł

219 wyświetleń

1 zakończona
Polska, zestaw orłów wzór 19
Polska, zestaw orłów wzór 19
165508
niesygnowane
III+/III

410 zł

szac. 150 zł

385 wyświetleń

9 zakończona
Słowianie, naśladownictwo słowiańskie denara typu ratyzbońskiego
140600

400 zł

szac. 600 zł

156 wyświetleń

2 zakończona
Słowianie, jednostronne naśladownictwo rewersu denara typu small cross, XI w.
140688

400 zł

szac. 250 zł

235 wyświetleń

3 zakończona