Szwecja, hybrydowe naśladownicto denarów anglosaskich typów helmet i small cross, XI w.

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:51:00
140661
Opis: Szwecja, hybrydowe naśladownicto denarów anglosaskich typów helmet i small cross, XI w., Popiersie Aethelreda w hełmie w lewo, wokoło pseudolegenda / Krzyżyk, wokoło pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 1.33 g, gięty, lekko pęknięty
Literatura: Malmer 507:1875

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 594

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 450 zł
4)  500 zł
5)  450 zł