Polska, medal bez daty Towarzystwo Gospodarskie

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:43:40
165717
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal bez daty Towarzystwo Gospodarskie, autorstwa C. Radnitzky’ego Aw: Oracz z pługiem ciągniętym przez woły, w odcinku napis SZCZĘŚĆ BOŻE i sygn. C. RADNITZKY, Rw: W wieńcu ze zbóż i płodów rolnych, ula i narzędzi rolniczych, poziomy napis DOBRZE ZASŁUŻONEMU, u dołu napis TOWARZYSTWO GOSPODARSKIE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 59 mm, bardzo ładny, piękna głęboka patyna

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 321

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  420 zł
4)  300 zł