Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 trade dolar, 1877/S
165756
Seated Liberty | III |
370 zł szac. 400 zł 251 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, ternar, 1595
165829
| II-/III+ |
380 zł szac. 200 zł 308 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo słowiańskie denara typu ratyzbońskiego
140600
Aw: Krzyż, w polach kulki, wokoło napis, Rw: Kościół, w n... | III |
400 zł szac. 600 zł 197 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Słowianie, jednostronne naśladownictwo rewersu denara typu small cross, XI w.
140688
Krzyżyk, wokoło niego chaotyczny napis składający się z l... | III |
400 zł szac. 250 zł 282 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw orłów wzór 19
165508
niesygnowane | III+/III |
410 zł szac. 150 zł 433 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, 5 marek, 1930 E
165581
Rheinlandräumung | II+ |
450 zł szac. 750 zł 385 wyświetleń |
1 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Adam Szelągowski - Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII wieku w Polsce, Lw..
91713
Adam Szelągowski - Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII w... | I |
460 zł szac. 75 zł 1660 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
158506
seria IK, numeracja 8156850 | I |
460 zł szac. 500 zł 167 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-201
165583
Aw: Głowa cesarza w prawo, SEVERVS AVG PART MAX; Rw: Prov... | I |
460 zł szac. 750 zł 353 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Chiny, 10 cash, 1905
165759
| II- |
460 zł szac. 80 zł 227 wyświetleń |
5 | zakończona |