Zakończenie: 20-09-2018 20:30 ÷ 22:54
Polska, odznaka pamiątkowa NKN, 1914-1917
165522
zapięcie na agrafkę, ukoronowana tarcza złocona i emaliow... | II |
125 zł szac. 200 zł 569 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Za Ofiarną Pracę, 30 IX 1921
165524
jednoczęściowa, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana S... | II/II- |
120 zł szac. 200 zł 632 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Odznaka pamiątkowa I Szkoły Oficerskiej przy 2 pułku piechoty legionów 1917
165525
Późniejsza kopia odznaki, jednoczęściowa, mocowanie na sł... | II- |
— start 150 zł 650 wyświetleń |
0 | zakończona |