Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:37:20
165722
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, talar, 1848, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 74, Dav. 769, Thun 256

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 125

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  140 zł
7)  130 zł