Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1823

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:22:20
165597
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1823, Warszawa, odmiana z szerszą koroną
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 898, Plage 212

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 174

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł
4)  34 zł
5)  28 zł