Polska, denar koronny, bez daty

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:55:40
165738
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, denar koronny, bez daty, Kraków, Korona z połączonymi tylko górnymi płatkami, pod nią litera O / Orzeł
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 212

1)  55 zł
2)  50 zł