Słowianie, naśladownictwo denara anglosaskiego typu short cross wykonane w stylu łupawskim, XI w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:52:20
140698
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara anglosaskiego typu short cross wykonane w stylu łupawskim, XI w., Aw: Imitacja popiersia w lewo, wokoło imitacja napisu; Rw: Dwunitkowy krzyż z literami w kątach, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 1.47 g, gięty, pęknięty

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł