Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:46:40
165451
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328, Krzyż łaciński, z boków dwa swobodne krzyżyki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.19 g, patyna
Literatura: BRP Prusy T9, Neumann 1.o

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  135 zł
4)  60 zł