Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 21:33:00
165644
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Odessos - Gordian III 238-244, brąz, Aw: Popiersia Gordiana i Trankiliny zwrócone do siebie i napis w otoku, poziomo, Rw: Stojąca Nemesis z laską i uzdą, u stóp koło i napis w otoku , w polu litera E
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25 mm, 10.41 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: Imhoof-Blumer 2394

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 91

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł