wydawnictwa zagraniczne, Т. Ходжаниязов - Каталог монет государства Великих Сельджуков, Ашхабад 1979

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:39:00
91736
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Т. Ходжаниязов - Каталог монет государства Великих Сельджуков, Ашхабад 1979
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 175 stron formatu A5, oprawa twarda, katalog monet państwa Seludżuków

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 143

1)  20 zł
2)  18 zł