wydawnictwa zagraniczne, Arnold Keller - Das Papiergeld der Deutschen Kolonien, Berlin-Wittenau 1962

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:32:40
91732
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold Keller - Das Papiergeld der Deutschen Kolonien, Berlin-Wittenau 1962
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 83 strony formatu A4, miękka oprawa, bardzo szczegółowe opracowanie banknotów niemieckich kolonii, egzemplarz z dedykacją autora, exlibris WCN

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 485

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  40 zł