Meksyk, peso, 1933

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Meksyk, peso, 1933

Meksyk, peso, 1933

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:30:40
162659
Opis: Meksyk - Republika od 1821, peso, 1933, Meksyk
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '720', 16.71 g, złotawa patyna, piękne
Literatura: KM 455

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 297

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  30 zł