Polska, talar 6 złotowy, 1794

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, talar 6 złotowy, 1794

Polska, talar 6 złotowy, 1794

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:45:40
163090
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar 6 złotowy, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.11 g, subtelna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Dav. 1623, Plage 373, Tyszkiewicz 3.50 mk, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 34
Ilość odsłon: 808

1)  2 200 zł
2)  2 200 zł
3)  1 850 zł
4)  1 550 zł
5)  1 450 zł
6)  1 350 zł
7)  1 250 zł
8)  1 150 zł
9)  1 050 zł
10)  960 zł
11)  920 zł
12)  900 zł
13)  900 zł
14)  860 zł
15)  840 zł
16)  760 zł
17)  760 zł
18)  680 zł
19)  660 zł
20)  620 zł
21)  600 zł