Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1791 EB

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:47:00
163095
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1791 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna, złotawa patyna
Literatura: Plage 347, Tyszkiewicz 1.50 mk, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 269

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  560 zł
4)  470 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  180 zł