Polska, grosz, 1773 AP

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1773 AP

Polska, grosz, 1773 AP

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:52:40
163107
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1773 AP, Warszawa, odmiana z monogramem przecinającym się z koroną, małe litery A.P
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, zielona patyna, skorodowany
Literatura: Plage-miedź 131

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 171

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  18 zł