Polska, 1/4 franka, 1588 E

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1/4 franka, 1588 E

Polska, 1/4 franka, 1588 E

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:35:20
163063
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, 1/4 franka, 1588 E, Tours
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: wyszczerbienia na obrzeżu, ciemna patyna, rzadki nominał
Literatura: Duplessy 1161, Kop. 10293 (R3)

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 143

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  420 zł