Polska, grosz, 1546

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:28:00
163058
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T, bez rozetek obok korony
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierównomiernie rozłożona ciemna patyna
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. 20

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 170

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  40 zł
6)  36 zł