Zakończenie: 21-06-2018 20:30 ÷ 22:52
Węgry, 5 koron, 1900 KB
160823
| III |
46 zł szac. 70 zł 186 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Wielka Brytania, 1 korona, 1819
160652
| III/III+ |
680 zł szac. 900 zł 252 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Wielka Brytania, zestaw 2 x 2 szylingi (floreny), 1942, 1943
160635
| I-/II+ |
60 zł szac. 60 zł 78 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal L.B. Johnson, 1964
160836
medal upamiętniający inaugurację pierwszej kadencji prezy... | I |
440 zł szac. 350 zł 247 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Bolesław Chrobry 1025-1925
160803
Aw: Głowa króla w lewo i napis BOLESŁAW I CHROBRY 1025-19... | III+ |
105 zł szac. 120 zł 1662 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, I Koło Towarzystwa Szkoły Ludowej w Krakowie - spinka pamiątkowa
160808
autorstwa W. Micińskiego | II- |
36 zł szac. 50 zł 333 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka Jednością Silni, 1930
160809
z okazji 25 rocznicy wprowadzenia języka polskiego w Kol... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 389 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, S.P.P.H (Spółdzielnia Pracy Produkcyjno - Handlowa) w Łodzi - odznaka pamiątkowa
160815
sygnatura na nakrętce F. Szczepański Łódź | I- |
140 zł szac. 100 zł 270 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka ZPNSP: Związek Polskiego Nauczycielstwa Szkół Powszechnych, z lat 1919-1930
160816
jednoczęściowa, z nakrętką sygnowaną M ŁASZCZEWSKI ŁÓDŹ P... | II- |
60 zł szac. 60 zł 491 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka Poznaj Polskie Wody 1938
160818
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana FABR GALANTERJI METAL ... | III+ |
60 zł szac. 50 zł 270 wyświetleń |
3 | zakończona |