Polska, odznaka Poznaj Polskie Wody 1938

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:51:40
160818
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Poznaj Polskie Wody 1938, jednoczęściowa, nakrętka sygnowana FABR GALANTERJI METAL CALMET SOSNOWIEC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 27 x 23 mm, emalia biała czarna czerwona i niebieska

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 257

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł