Polska, ort, 1653

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, ort, 1653

Polska, ort, 1653

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 21:08:00
160971
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1653, Wschowa, MW w ligaturze pod h. Wieniawa, głowa króla rozdziela napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki
Literatura: Kop. 1720a (R1)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 879

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  600 zł
6)  540 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  380 zł
10)  330 zł
11)  310 zł
12)  290 zł
13)  280 zł
14)  270 zł
15)  260 zł
16)  250 zł