Niemcy, lot: szóstak, 3 grosze i 5 öre Szwecja, 1773 E, 1776 A i 1691

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:16:40
159716
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, lot: szóstak, 3 grosze i 5 öre Szwecja, 1773 E, 1776 A i 1691, VI groszy 1773 E (Królewiec), 3 grosze 1776 A (Berlin) i 5 ore 1691 (Karol XI, Sztokholm)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 3 sztuki, ciemna patyna na monetach

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 375

1)  50 zł
2)  48 zł