Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 20:40:00
156187
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.21 g, minimalnie podgięty, delikatna patyna
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1099

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 600 zł
4)  840 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  520 zł
8)  490 zł
9)  310 zł
10)  290 zł
11)  290 zł
12)  270 zł