Polska, ort, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 20:49:40
159628
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, rzadko spotykana końcówka napisu - PR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu, bardzo rzadki
Literatura: Shatalin BD23-183 (R5)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 924

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  320 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  185 zł