Niemcy, talar, 1710

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, talar, 1710

Niemcy, talar, 1710

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:13:00
158995
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Antoni Ulryk 1704-1714, talar, 1710, Zellerfeld, wariant z inicjałami RB
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.00 g, patyna
Literatura: Dav. 2116, Welter 2303

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 202

1)  940 zł
2)  920 zł