Belgia, 5 franków, 1868

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Belgia, 5 franków, 1868

Belgia, 5 franków, 1868

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:08:20
205679
Opis: Belgia - Leopold II 1865-1909, 5 franków, 1868, Bruksela
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna złotawa patyna
Literatura: De Mey 93

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 125

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  85 zł
4)  75 zł