Śląsk, 3 krajcary, 1698

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Śląsk, 3 krajcary, 1698

Śląsk, 3 krajcary, 1698

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:57:40
159616
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1698, Wrocław, M M W pod Orłem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: charakterystyczne wygięcie monety (z walca), miejscowa patyna
Literatura: E.-M. 1043, F.u.S 626

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 294

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł