Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:21:00
159794
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierównomierna ciemna patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 91

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  50 zł
7)  48 zł