Polska, rubel, 1847 MW

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, rubel, 1847 MW

Polska, rubel, 1847 MW

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:14:00
159783
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1847 MW, Warszawa, ogon Orła prosty
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Plage 439, Bitkin 428, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 132

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  185 zł
5)  180 zł